Новодністровські школярі вибороли перше місце у Всеукраїнському вишколі «Нащадки Вільних»


Нещодавно команда школярів ЗОШ ІІ–ІІІ ступенів «Дністровські гайдамаки» повернулася з міста Очаків Миколаївської області, де взяла участь у Всеукраїнському вишколі «Нащадки Вільних ім. Князя Костянтина Острозького». Вже третій рік поспіль новодністровці гідно представляють Чернівецьку область на всеукраїнському та міжнародному рівнях. Усього участь у заході взяло 16 команд із різних областей України. Мета вишколу полягає у збільшенні чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.

З 18 по 23 червня молодь із різних регіонів України ознайомлювалась з базовими поняттями тактичної оборони та першочергових дій, освоювала основні психологічні прийоми поведінки у критичних ситуаціях, вчилась правильно оцінювати ситуацію в стресових обставинах на прикладі сучасних країн. Учасники засвоювали знання із цивільної та військової тактичної медицини, отримали інформацію про формування оборонної свідомості, а також ознайомлювались із правилами поводження зі зброєю.

Команди відвідували заняття на 8 локаціях:

– Поводження зі зброєю

– Домедична допомога

– Наука

– Поліція

– Хореографія

– Туризм

– Інформаційна безпека

– Національно патріотичне виховання

За підсумками усіх днів та етапів вишколу «Дністровські гайдамаки» здобули почесне 1 місце, до якого прагнули попередні 2 роки! І от тепер команда готується для участі у міжнародному етапі змагань.

Діти змогли поїхати на всеукраїнський вишкіл завдяки фінансовій підтримці Відділу гуманітарної політики, транспортне забезпечення –  Новодністровська міська рада. Учасники команди: Мафтуляк Іван, Зубець Ілля, Антонюк Олександр, Сущик Діма, Копачинська Яна, Чабан Анастасія, Гандзюк Діма, Ленюк Даніїл, керівники Наталія Квятковська та Юлія Борейко.

Вітаємо гордість нашого міста та весь колектив ЗОШ ІІ–ІІІ ступенів із цим вагомим досягненням!

Ірина Шундрій

 

за матеріалами інтернет-ресурсу: http://novod.info/