Шановні новодністровці, мешканці Новодністровської ОТГ! Вітаю вас з Днем міста!


Цієї липневої сонячної днини кожен, хто любить Новодністровськ, для кого наше місто стало колискою, долею, рідним домом, відчуває себе іменинником. Наше місто славиться людьми ‑ талановитими, щирими, добрими й працелюбними, які творять його матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє.

Особлива вдячність ветеранам праці, які своїми руками, умінням, талантами і трудом звели Новодністровськ. І це стосується не лише будівельників. Наше місто створювали люди різних професій, які доклали зусиль у наше сьогодення. Як і нинішні новодністровці – представники всіх спеціальностей, що трудяться в місті, і кожен вкладає свою частку праці, досвіду, любові у все, що є навколо. Хочу подякувати молоді, котра своїми досягненнями не лише тішить нас, а й прославляє місто, яка заряджає нас своїм азартом, прагненням до вдосконалення та до всього нового і сучасного. Ми пишаємося нашими військовослужбовцями, тими, які з перших днів війни на Сході пішли захищати і продовжують боронити суверенітет та територіальну цілісність України, та тими, що були призвані на службу пізніше. Ми низько вклоняємось пам’яті Іллі Василаша та Сергія Корнецького, які поклали своє життя за Україну.

Шановні новодністровці, близькі сусіди та дорогі гості! Бажаю всім мирного неба, доброго здоров’я, щастя, успіхів у всіх справах, достатку та родинного тепла. Хай ніколи не згасає зоря доброї вдачі, працелюбності та патріотизму. Нехай у кожній оселі панує лише добро та злагода, кожна нова мить життя приносить радість. А Новодністровську бажаю процвітання, економічного зростання, укріплення своїх позицій в різних галузях господарства і невпинного руху до кращого майбуття!

Міський голова Анатолій БОЛДАШЕВ