Оголошення!

Новодністровська міська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки  комунального майна, що належить територіальній громаді м.Новодністровськ.

Назва майна:

Колісні транспортні засоби:

№1. Сміттєвоз КО 431-03, 2008 року випуску, що знаходиться на балансі управління з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Новодністровської міської ради.

№2. Трактор МТЗ-82.1 з додатковим устаткуванням: фронтальний навантажувач типу TUR-14, ПБМ-800, ковш універсальний, щітка дорожня, косарка роторна, передній відвал, машина для розкидання піску МВД-0,56-Д), 2017 року випуску, що знаходиться на балансі Новодністровської міської ради.

Машини та обладнання:

№3. Станок деревообробний, 2014 року випуску, що знаходиться на балансі управління з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Новодністровської міської ради.

№4. Прес пакетировочний «ПДО – 1Ц», 2015 року випуску, що знаходиться на балансі управління з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Новодністровської міської ради.

Мета проведення незалежної оцінки: Визначення ринкової вартості комунального майна, для надання в оренду.

Учасникам конкурсу потрібно подати до конкурсної комісії такі документи:

– заяву на участь у конкурсі встановленого зразка;

– конкурсну пропозицію претендента (подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо ціни виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт), а також строк виконання робіт (у робочих днях);

– копія установчого документа претендента (для претендента – юридичної особи);

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

– письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами, а також копії кваліфікаційних документів оцінювачів;

– копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

– інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Копії документів завіряються претендентом, який відповідає за їх достовірність та подаються в запечатаному конверті з описом підтвердних документів.

Останній день прийому документів на конкурс 06 серпня 2019 року.

Конкурс відбудеться 09 серпня 2019 року в залі засідань міської ради за адресою: м.Новодністровськ, мікрорайон „Діброва”, буд.25.

За довідками звертатись в каб.6,7, відділ економіки та управління комунальним майном УЕРТІ Новодністровської міської ради та за телефоном 03741-3-37-31