Відбулись регіональні змагання VII Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві “Сила Духу”

Шість років тому, Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України було ініційовано та започатковано проведення Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві “Сила духу”.  Поточний 2019 рік не став виключенням. Управлінням виконавчої дирекції Фонду у Чернівецькій області, під головуванням начальника Шевченко Андрія Вікторовича 25 липня були проведені регіональні відбірні змагання на базі спортивного комплексу Чернівецького коледжу будівництва та архітектури Львівського національного аграрного університету за підтримки управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області та Чернівецької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак». Серед запрошених були: директор Департаменту соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації – Савкін В.В., начальник Управління Держпраці у Чернівецькій області – Луцак І.Г., голова профспілки працівників лісового господарства – Барабах В.С., начальник відділу апарату облпрофради – Леньков М.І., заступник голови обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» – Сімовенюк О.Д., які привітали учасників змагань та побажали їм перемоги. Кращі із кращих приїхали позмагатись з 6 видів спорту – армспорту, бомбаскету, гірьового спорту, дартсу, настільного тенісу та шахів.

Від Сокирянського району команду відділення управління представляли  – Ободян Дмитро Станіславович, який прийняв участь у змаганнях з   армспорту,Погребняк Катерина Миколаївна – прийняла участь в змаганнях з дартсу, Євангелій Олександр Володимирович , який прийняв участь у змаганнях з   шахів та Блинду Василь Георгійович, який змагався у змаганнях з бомбаскету.

Срібним переможцем обласних змагань VІІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» став представник Сокирянського району Ободян Дмитро Станіславович з  армспорту в категорії понад 90 кг.

Переможці і учасники змагань відзначені кубками, медалями і почесними грамотами.     Усі спортсмени виявили неабиякі лідерські якості та жагу до перемоги. Незважаючи на складну життєву ситуацію, у яку потрапили учасники внаслідок трудового каліцтва або професійного захворювання, вони не втратили оптимізму та віри у життя.

Переможці відбірних регіональних змагань поїдуть на фінал сьомої Всеукраїнської спартакіади «Сила духу», який пройде у вересні цього року в м.Ужгороді.

Щиро вітаємо спортсменів і зичимо міцного здоров’я та нових перемог!

Начальник відділення  Морар С.С.