Оголошення

Комісією з конкурсного відбору експертів для оцінки вартості комунального майна та погодження експертних звітів прийнято рішення стосовно укладання договору з ФОП Борисяком Леонідом Миколайовичем (60236, Чернівецька обл., м.Новодністровськ, м/р-н «Діброва», буд. 22а, кв.4) на проведення незалежної оцінки комунального майна з метою надання в оренду:

Колісні транспортні засоби:

№1. Сміттєвоз КО 431-03, 2008 року випуску, що знаходиться на балансі управління з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Новодністровської міської ради.

№2. Трактор МТЗ-82.1 з додатковим устаткуванням: фронтальний навантажувач типу TUR-14, ПБМ-800, ковш універсальний, щітка дорожня, косарка роторна, передній відвал, машина для розкидання піску МВД-0,56-Д), 2017 року випуску, що знаходиться на балансі Новодністровської міської ради.

Машини та обладнання:

№3. Станок деревообробний, 2014 року випуску, що знаходиться на балансі управління з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Новодністровської міської ради.

№4. Прес пакетировочний «ПДО – 1Ц», 2015 року випуску, що знаходиться на балансі управління з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Новодністровської міської ради.

Відділ економіки та управління комунальним майном

УЕРТІ Новодністровської міської ради