Щодо розробки проектів регіонального розвитку

У рамках розробки проекту Стратегії розвитку Чернівецької області на період до 2027 року, розпочинається підготовка проекту Плану заходів з її реалізації у 2021 – 2024 роках.

Доводимо до відома підпорядкованих установ та організацій, громадських організацій, наукових установ, суб’єктів господарювання та всіх осіб, зацікавлених у розвитку області, про збір проектних пропозицій з урахуванням стратегічних цілей, визначених у проекті Стратегії:

1. Розвиток людського капіталу, як основа соціально-економічного зростання.
  1. Створення комфортних та безпечних умов проживання на території
    Чернівецької області.
  2. Інноваційний розвиток агропромислового комплексу.
  1. Підвищення конкурентоспроможності регіону шляхом розвитку
    інфраструктури, переробної промисловості та туризму.

За результатами відбору кращі проектні ідеї увійдуть до Плану заходів з реалізації Стратегії і будуть профінансовані в 2021 – 2024 роках.

Зазначені пропозиції за формою, що додається, просимо подавати до 27 серпня 2019 року Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації (тел./факс: 55-17-52, е-mаіl: иек_сv@икг.пеt).

За консультаціями звертатись до відділу економіки та управління комунальним майном Новодністровської міської ради (тел. 3-37-31, 3-11-54).