Маємо нове футбольне поле. Ще б навчитись бережливості.

24 серпня в День незалежності України на новому футбольному полі (стадіон міської гімназії), що було споруджене на умовах співфінансування, відбудуться урочистості та чемпіонат міста з футболу. Початок о 10 годин.

Спорудження цього об’єкту розпочалося ще у 2017 році, коли Новодністровська міська рада взяла участь у державній програмі і перемогла в конкурсі. У 2018 році з Фонду регіонального розвитку (ДФРР) було виділено 750 тисяч гривень і, власне, розпочато будівництво. У 2019 році ДФРР додав ще 650 тисяч гривень. Решту – 1млн.700тис.грн. – так звані «соціальні» кошти міського бюджету, які надходять на розвиток інфраструктури по Титулу будови Дністровської ГАЕС. На даний час спорудження футбольного поля фактично завершено, залишилися роботи, які неможливо виконати у спекотний період.

Та є й ложка дьогтю. Виявляється, не всі новодністровці вміють шанувати спільне майно. Діти виїжджають на поле на самокатах та велосипедах, підлітки намагаються навіть палити там вогнища. Зрозуміло, що такі способи використання синтетичного полотна не передбачені, тому об’єкт душе швидко може зруйнуватися. Сторожі гімназії з ніг збиваються, щоб уберегти поле від вандалів. Тому Новодністровська міська рада переконливо просить мешканців міста дбайливо відноситись до майна комунальної громади, шанувати спільне, адже в кожному об’єкті є частка кожного мешканця.