Дорога новодністровська громадо!

Щиросердно вітаю з величними національними святами – Днем Державного Прапора та Днем незалежності України! Ці свята спонукають нас до суспільної злагоди і миру, доброго єднання в ім’я процвітання рідного міста та всієї України. Державна незалежність є найбільшою цінністю для кожного народу. Українці це відчувають сповна, адже тисячолітній шлях, пройдений українським народом до заповітної мрії, був довгим і тернистим. Багато поколінь виборювали своє право бути господарями на своїй Богом даній землі, за це віддали свої життя тисячі героїв національно-визвольної боротьби. Одвічна мрія реалізувалася 24 серпня 1991 року.

І вже за роки незалежності виросло нове покоління, для якого слова «свобода», «право вибору», «демократичні цінності» – не просто правові терміни, а спосіб життя. Наша держава зростає, відкриває для себе нові можливості та перспективи. Зараз про Україну, як про незалежну державу, знає весь світ.

Та на долю нашого покоління випало тяжке випробування – відстояти власну, віками омріяну незалежність. 28-ма річниця незалежності – це добра нагода ще раз згадати всіх, хто поклав своє життя на вівтар боротьби за державну самостійність, осягнути зроблене, оцінити здобутки, осмислити новітні виклики часу, тісніше згуртуватися навколо українських інтересів, визначальних державотворчих завдань і цілей, загальнонаціональних пріоритетів.

Ми низько схиляємо голови перед пам’яттю героїчних борців, які віддали своє життя за мирне майбутнє нашої держави. На сході продовжуються запеклі бої за свободу, єдність, демократію та право українців творити своє майбутнє. Кращі сини Батьківщини щодня віддають життя за мир та спокій на рідній землі, за наш з вами спокій. Героїчно і самовіддано вони виборюють волю для прийдешніх поколінь.

Ми з вами є свідками подій, які мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух національної самосвідомості, виховують у кожному повагу до своєї Батьківщини, до її прапора та незалежності.

Від усього серця бажаю усім, щоб життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України. Нехай не вичерпується джерело віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах. Добробуту, благополуччя і миру ‑ кожній родині! Доброго здоров’я, здійснення мрій та найсміливіших сподівань – кожному із нас! Суспільної злагоди, єднання та порозуміння – усій нашій громаді!

Слава Україні! Героям слава!

Міський голова Анатолій Болдашев