Святкування Дня незалежності України розпочали на новому футбольному полі

Цей об’єкт на території стадіону гімназії був споруджений на умовах співфінансування (Державний фонд регіонального розвитку і кошти, що надходять до міського бюджету від ПрАТ «Укргідроенерго») за участю меценатів.

Передача нового спортивного об’єкту його безпосереднім користувачам, тобто спортсменам, відбулася 24 серпня в урочистій обстановці – з музичними дарунками, офіційними привітаннями та щирими подяками. «Приємно, що до величного державного свята ми можемо приурочити таку яскраву подію, ‑ після поздоровних слів з Днем незалежності України, сказав міський голова Анатолій Болдашев. – Це один із трьох наших проектів, фінансово підтримані державою. Це дуже важливо, адже об’єкт, який ми сьогодні передаємо нашим спортсменам в експлуатацію, приноситиме користь, спонукатиме до занять спортом, а значить, і до здорового способу життя. Крім цього, ми вже маємо підписані з Державним фондом регіонального розвитку договори на фінансування будівництва мереж водопостачання та водовідведення до нашого індустріального парку. Це означає, що нові дороговартісні об’єкти обійдуться міському бюджету за півціни. Також працюємо над реалізацією проекту щодо відновлення роботи басейну в спортивному комплексі. Весь проект вартує близько 20 мільйонів гривень, 10млн.грн. з яких зобов’язалось профінансувати Міністерство молоді та спорту України.»

Сподівання на те, що новий спортивний об’єкт допоможе зростити не одного збірника України, висловив директор ПРАТ «Гровітон» Віталій Черноусенко: «Знаючи наполегливість, наснагу та талант новодністровської молоді, переконаний, що на цьому полі тренуватимуться майбутні члени збірних команд України і навіть олімпійські чемпіони. Приємно, що наше підприємство долучилось до облаштування поля, а саме бігових доріжок, на що було виділено близько 40 тисяч гривень». Віталій Черноусенко також запевнив, що керівництво ПРАТ «Гравітон» завжди готове допомагати нашому місту. Це ж підтвердив і Олексій Бурбак, подякувавши усім присутнім за приємну нагоду для зібрання, та передав директору гімназії в подарунок сітку з м’ячами.

Директор підрядної організації «Сіті-Буд» Андрій Куликовський відзначив, що приємно брати участь у спорудженні об’єктів, які приносять користь громаді і, особливо, юному поколінню. Він також зауважив, що під час будівництва футбольного поля були використані матеріали набагато якісніші, ніж було передбачено проектним рішенням. За розуміння і співпрацю він подякував меценатам, міському голові Анатолію Болдашеву, начальнику відділу енергозбереження та інвестицій Христині Філімонюк, іншим спеціалістам.

За подарунок, який отримали школярі напередодні 1 вересня дякували владі міста, виконавцям робіт та меценатам і начальник відділу гуманітарної політики Людмила Пастушок та директор гімназії Лариса Козак. Вони висловлювали впевненість у тому, що саме увага до дітей та спонукання їх до здорового способу життя послужить на благо не лише громади, а й всієї країни. І всі присутні, звісно вітали рідну державу з Днем народження, з Днем незалежності. А на завершення цієї частини святкування перед присутніми виступили гімнастки Комунальної установи Новодністровська ДЮСШ зі своєю програмою.