Повідомлення Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості під час розроблення проекту містобудівної документації – детального плану території частини території мікрорайону «Транспортний» м.Новодністровськ


Детальний план території частини території с мікрорайону «Транспортний» м.Новодністровськ уточнює положення Генерального плану та визначає планувальну організацію і розвиток цієї території. Тому сесією Новодністровської міської ради були прийнято рішення від 05 серпня 2019р. №188 «Про розробку детального плану території частини території мікрорайону «Транспортний» м.Новодністровськ», який буде розроблятися в інтересах відповідної територіальної громади з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів. Новодністровська міська рада повідомляє, що з 28.08.2019р. розпочинається розгляд пропозицій щодо розробки цього проекту.

Пропозиції громадськості подаються в письмовій формі (згідно п.7 Постанови КМУ від 25.05.2011р. №555 «Про затвердження порядку проведення громадських слухань  щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні») у відділ архітектури та містобудування Новодністровської міської ради (м-н «Діброва», міська рада, каб. №17, контактний телефон 3-11-40). Термін подання пропозицій – до 28.09.2019р. Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.