ОГОЛОШЕННЯ

До уваги фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, а також юридичні особи незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які здійснюють господарську діяльність мають у своєму складі хоча б одного оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, зареєстрованого, у свою чергу, в Державному реєстрі оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок.

Новодністровська міська рада оголошує проведення відбору суб’єктів оціночної діяльності для виготовлення звіту про експертно – грошову оцінку у строк 20 робочих днів з моменту підписання договору на земельну ділянку площею 0,0042 га – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, та розташована за адресою: мікрорайон Молодіжний, м. Новодністровськ, Чернівецької області (кадастровий номер 7310600000:01:002:0043).

У конверті мають міститися підтверджуючі документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з пропозицією.

Пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити: вартість виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, термін виконання робіт з моменту підписання договору.

Претенденти, які бажають взяти участь в конкурсі подають на розгляд комісії такі документи:

для відкритого доступу ( не запечатані в конверті)

– заяву;

– відповідно завірені копії:

ліцензії на виконання земле оціночних робіт;

кваліфікаційних свідоцтв оцінювачів робіт;

сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, зареєстрованого, у свою чергу, в Державному реєстрі оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок.

– довідку, яка має містити інформацію про досвід роботи з оцінки подібного майна, про кваліфікацію оцінювачів які будуть залучені суб’єктом для проведення  оцінки, кількість звітів з експертно грошової оцінки земельних ділянок, які на час проведення конкурсу підготовлені  претендентом;

Документи які подаються обов’язково у запечатаному конверті:

пропозицію учасника конкурсу щодо вартості робіт з оцінки

Документи приймаються в приміщені міської ради каб.16.

Відбір відбудеться 18 вересня 2019 року за адресою: м.Новодністровськ, мікрорайон „Діброва”, буд.25.

Заяви приймаються з 3вересня по 17 вересня 2019 року до 17 год. 30хв.

За довідками звертатись у відділ земельних ресурсів та екології та за телефоном (03741)-3-11-54.