ПОВІДОМЛЕННЯ про продовження терміну прийому документів для відбору цінових пропозицій з виготовлення детального плану території частини території мікрорайону «Транспортний» м.Новодністрвоськ

До уваги фізичних осіб – субʼєктів підприємницької діяльності, а також юридичних осіб, незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які здійснюють господарську діяльність і мають в своєму складі сертифікованого спеціаліста, зареєстрованого в Державному реєстрі інженерів-проектувальників.

Новодністровська міська рада, на підставі протоколу засідання комісії з відбору цінових пропозицій №7/19 від 30.08.2019р.,  оголошує про продовження терміну прийому документів для відбору цінових пропозицій з виготовлення детального плану території частини території мікрорайону «Транспортний» м.Новодністрвоськ з врахуванням вартості всіх необхідних проектних робіт, розроблення розділу стратегічної екологічної оцінки, інженерно-геодезичних та геологічних вишукувань.

Учасник, який претендує на виконання робіт з виготовлення вказаного виду містобудівної документації, повинен надати наступний пакет документів:

– заяву на участь у відборі;

– пропозицію претендента (кошторис, який повинен включати вартість робіт з виконання топографо-геодезичної зйомки М1:2000 вказаної території та усіх необхідних проектно-вишукувальних робіт, пов’язаних з виготовленням детального плану території частини території мікрорайону «Транспортний» м.Новодністровськ);

– термін виконання робіт (у робочих днях);

– копія установчого документа претендента (виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань);

– копія сертифіката інженера-проектувальника зареєстрованого в Державному реєстрі сертифікованих інженерів-проектувальників.

Документи приймаються до 10:00 06 вересня 2019 року.

Відбір відбудеться 06 вересня 2019 року о 15.00 год. в приміщенні Новодністровської міської ради (кабінет № 8).

За довідками звертатись у Новодністровську міську раду кабінет №17 та за телефоном (03741) 3-11-40, 3-15-45.