До уваги громадян!

Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області повідомляє, що з 9 до 15 вересня 2019 року на території Чернівецької області планується проведення пероральної (застосування лікарського препарату через рот) імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу. Вакцина буде розповсюджуватиметься лісовими масивами та лісосмугами, де водяться дикі тварини. Засоби не становлять загрози для життя і здоров’я людей і тварин.

Управління з питань надзвичайних ситуацій, безпеки життєдіяльності, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Новодністровської міської ради звертається до мешканців Новодністровської ОТГ з проханням з розумінням відноситись до заходів з профілактики, не забирати і не переміщати знайдені в лісі невідомі предмети.

Марія РОШКА – начальник управління з питань НС, БЖ, ЦЗ та МР