Дорогі спортсмени і фізкультурники, уболівальники і шанувальники спорту, шановні працівники галузі фізичної культури і спорту!

Щороку в другу суботу вересня Україна відзначає День фізичної культури та спорту. Тож прийміть найщиріші вітання із вашим професійним днем!

Важко переоцінити Значення фізичної культури у нашому повсякденному житті важко переоцінити, адже спорт культивує в людині такі життєво необхідні якості, як уміння чітко ставити мету та послідовно її досягати. Приємно, що Новодністровськ має свої спортивні традиції, що чимало наших земляків домоглися високих результатів і статусів. Це добрий приклад для спортсменів-початківців, які приймають естафету з рук майстрів.

Глибока вдячність вам, шановні спортсмени, вчителі, тренери, ветерани галузі, за примноження переможних традицій і спортивної слави нашого міста. Всім наставникам бажаю талановитих, наполегливих учнів, спортсменам ‑ ще більше перемог та злетів, відданих уболівальників та усіляких життєвих гараздів. Наполегливості вам і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог!

Міський голова Анатолій Болдашев