Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо, що 19.09.2019 в мережі інтернет на офіційному сайті Новодністровської міської ради опубліковано проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу проекту рішення Новодністровської міської ради «Про затвердження Порядку залучення  пайової участі замовників у розвитку інфраструктури Новодністровської обʼєднаної територіальної громади».

Мета прийняття проекту – вдосконалення механізмів регулювання організаційно-правових відносин, пов’язаних із залученням, розрахунком розміру і використанням коштів пайової участі замовників будівництва, реконструкції, капітального ремонту (далі – будівництво) у розвитку  інфраструктури Новодністровської об’єднаної територіальної громади.

З повним змістом зазначених документів можна ознайомитись в приміщенні Новодністровської міської ради (м.Новодністровськ,                         мкр-н «Діброва», буд.25, каб.17.) та на офіційному сайті Новодністровської міської ради (https://miska-rada.com.ua/index.php/regulyatorna-polityka/oprylyudnennya-proektiv-regulyatornyh-aktiv/) в розділі регуляторна політика.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються в письмовому вигляді на поштову адресу або електронною поштою протягом одного місяця з моменту опублікування проекту даного рішення.

Поштова адреса: 60236, Чернівецька область, м.Новодністровськ, м-н «Діброва», буд.25, каб.17.

тел. (03741) 3-15-45, 3-11-40

E-mail:light03@ukr.net