Громадська активність ‑ на радість дітворі

Більш як два роки тому в одного із мешканців нашого міста виникла ідея гарно облаштувати для дитячих розваг територію між будинками 20, 21 та 22 в мікрорайоні «Діброва». Втілювати свою задумку Тарас Стоян розпочав власними силами та за власні кошти, сподіваючись в майбутньому отримати допомогу від меценатів і влади. Але все виявилось не так вже й просто.

Цими днями розпочата справа активно продовжилась завдяки участі Альбіни Стоян у конкурсі на фінансування проектів за кошти громадського бюджету 2019 року, результати якого були підбиті в серпні і затверджені рішенням виконкому №121/12 від 21.08.2019. Альбіна Анатоліївна виявилась одна із шести переможців, вартість розробленого нею проекту становить 48,6тис.грн.

Таким чином до вже встановлених її чоловіком пристроїв для дитячих розваг, у дворі між будинками змонтовано три гірки з вежами, скалодром, рукохід, очікується влаштування канатної сітки.

Ініціатори ідеї покращити дитяче дозвілля наразі потребують допомоги в будматеріалах, а саме ‑ піску. Тому звертаємось до всіх, хто може підтримати завершення проекту: не залишайтеся байдужими!