ПОВІДОМЛЕННЯ про збір цінових пропозицій

Новодністровська міська рада повідомляє, що на виконання протокольного доручення комісії для проведення інвентаризації обʼєктів зовнішньої реклами в м.Новодністровськ, створеної розпорядженням міського голови від 20 вересня 2019р. №247-р, приймаються цінові пропозиції на демонтаж самовільно встановлених засобів зовнішньої реклами (наземних та встановлених на електроопорах). Орієнтовна кількість засобів, що підлягають демонтаж у – 35 шт. Пропозиції мають включати використання спеціалізованої техніки, матеріалів та оплату праці залучених працівників.

Пропозиції приймаються в період з 07 жовтня по 21 жовтня 2019 року в письмовому вигляді:

– в Центрі надання адміністративних послуг Новодністровської міської ради: м.Новодністровськ, мікрорайон «Діброва», буд. 1-В, каб.№6;

– в приміщенні Новодністровської міської ради (для юридичних осіб): м.Новодністровськ, мікрорайон діброва, міська рад, каб.№16;

– електронною адресою 05398510@mail.gov.ua .

Пропозиції, подані після встановленого строку, не будуть взяті до розгляду.

За додатковою інформацією звертатися у відділ архітектури та містобудування Новодністровської міської ради (каб.№17, тел.3-11-40).