Романковецький «Аполлон» здобуває золоті нагороди у Відкритому чемпіонаті м.Новодністровськ з міні-футболу серед юнаків у віковій категорії U-14

6 жовтня 2019 року відбувся заключний VIІ тур Відкритого чемпіонату м.Новодністровськ з міні-футболу серед юнаків у віковій категорії U-14 сезону 2019 року. Згідно календаря ігор, в даному турі було зіграно наступні матчі:

«Спарта» (Вашковецька ОТГ) – «Сокирянська ДЮСШ» (м.Сокиряни) 4:0 (2:0)

«Аполлон» с.Романківці – «Легіон» (с.Грубна) 2:3 (0:2)

«Енергія» м.Новодністровськ – «Спартак» (с.Селище) 1:4 (1:1)

Підсумкова турнірна таблиця Чемпіонату U-14:

Заключною грою стала товариська зустріч між збірною тренерів U-14 та збірною гравців U-14 яка завершилася з нічийним рахунком 5:5. Після зіграних матчів відбулося нагородження команд.

Отже, І місце у Відкритому чемпіонаті м.Новодністровськ з міні-футболу серед юнаків у віковій категорії U-14 здобула команда ««Аполлон» (с.Романківці), тренер Кушнір Володимир Миколайович. ІІ місце за «Спартою» (Вашковецька ОТГ), тренер Бабін Ігор Миколайович. ІІІ сходинку на п’єдесталі слави посів «Тірас» (м.Новодністровськ), тренер Шевчук Василь Борисович. Команди-призери нагороджені кубками та медалями чемпіонату, а команди «Енергія» м.Новодністровськ, «Легіон» с.Грубна, «Сокирянська ДЮСШ» та «Спартак» с.Селище отримали грамоти-подяки за участь у змаганнях.

Пам’ятними статуетками в номінаціях «кращий гравець чемпіонату U-14» були відзначені Олександр Кушнір («Аполон» с.Романківці), «кращий бомбардир чемпіонату U-14» – Цибулько Ярослав («Спарта» Вашковецька ОТГ), «кращий воротар чемпіонату U-14» – Пастушок Олександр («Аполон» с.Романківці). Крім цього пам’ятні статуетки та грамоти отримали всі тренери команд-учасників чемпіонату.

Організатори та учасники змагань впевнені, що Відкритий чемпіонат м.Новодністровськ з футболу серед юнаків у віковій категорії U-14 стане щорічним, адже важливість розвитку дитячого футболу неоціненна, оскільки «гра мільйонів» як органічна складова фізичної культури і спорту є частиною культурного життя суспільства, що сприяє збереженню і зміцненню здоров’я людини, розвитку її фізичних і морально-вольових здібностей, організації змістовного дозвілля.

Відділ молоді та спорту Новодністровської міської ради щиро дякує тренерам за їх роботу, дітям та батькам, а також усім причетним до проведення таких необхідних та цікавих для всіх нас змагань.

Спеціаліст відділу молоді та спорту Новодністровської міської ради Яна Шевчук