Наталія Кримняк звільнилася з посади секретаря міської ради

Позачергова сесія Новодністровської міської ради, яка відбулася 15 жовтня, розглянула повторну заяву секретаря міської ради Наталії Кримняк про добровільне складення нею повноважень. На попередньому засіданні за заяву Наталії Іванівни голосували таємно, для звільнення голосів не вистачило. 15 жовтня голосували відкрито, депутати були одностайні. Отож, після 18 жовтня посада секретаря міської ради буде вакантною.

Відповідно до ст. 50 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» «Секретар сільської, селищної, міської ради працює в раді на постійній основі. Секретар ради обирається радою з числа її депутатів на строк повноважень ради за пропозицією відповідного сільського, селищного, міського голови.» Законом також передбачено ряд випадків, коли кандидатура секретаря ради може вноситися на розгляд ради не менш як половиною депутатів від загального складу відповідної ради.