Захисникам Вітчизни – подяка і слава!

Щоб вшанувати подвиг оборонців Української держави напередодні Дня захисника Вітчизни в актовій залі музичної школи відбулися урочистості. Від імені міської влади всіх присутніх привітала секретар міської ради Наталія Кримняк:

‑ 14 жовтня в історії України має надзвичайно довгий шлях. Ще з прийняття християнства свято Покрови Пресвятої Богородиці вшановувалось на території, де народ впродовж віків виборював свою свободу і незалежність. Козаки, які були найважливішою рушійною силою в цьому процесі, завжди відзначали це свято, адже вважалось, що Пресвята Богородиця своїм покровом покриває і захищає борців за Українську державність. Тому 14 жовтня в календарі визначних дат значиться ще як День Українського козацтва. А в 2014 році після всім відомих подій це свято визнано і як День захисника Вітчизни.

На жаль, ми змушені продовжувати боротьбу за нашу незалежність – на всіх фронтах. Сьогодні тут зібралися здебільшого працівники бюджетних установ. Сподіваюсь, що більш важливі справи не дали змоги бути присутніми більшій кількості громадян. Про неможливість прийти сьогодні на свято повідомили і наші захисники, які мають безпосередню причетність до нинішнього свята. Думаю, що маю право від імені новодністровців звернутися до всіх зі словами вітання та подякувати оборонцям України за самовідданість, мужність, силу волі, побажати міцного здоров’я та благополуччя, щоб їхній подвиг був вшанований не лише громадськістю, а й на рівні держави.

Дякою за подвиги захисників нашої Вітчизни звучали музичні дарунки від юних новодністровців. У цьому віночку сплелися щире захоплення сучасними героями, зізнання в любові до рідної землі та чисто дитяче прагнення миру, спокою і затишку.