Новодністровська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:


Новодністровська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

начальника відділу архітектури та містобудування управління з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій.

Вимоги до претендентів:

Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років; володіння комп’ютерною технікою, програмним забезпеченням; знання державної мови.

– головного спеціаліста відділу гуманітарної політики.

Вимоги до претендентів:

Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років; володіння комп’ютерною технікою, програмним забезпеченням; знання державної мови.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, протягом 30 календарних днів із часу його оголошення подають: 

  • заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування; 
  • заповнену особову картку (форма П2-ДС); 
  • дві фотокартки розміром 4 х 6;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • декларацію осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (офіційний сайт НАЗК, кандидат на вакантну посаду);
  • копію паспорта;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Для осіб, які допущені до конкурсу, з метою об’єктивної оцінки їхніх знань проводиться іспит на знання ними законів України та інших актів відповідно до Порядку проведення конкурсу та Загального порядку проведення іспиту.