Відзначили працівників соціальної сфери міста

Напередодні Дня працівника соціальної сфери, який в Україні відзначають у першу неділю листопада (03.11.2019р), в залі засідань Новодністровської міської ради відбулись урочисті збори колективу. Представників найбільш гуманної сфери, до якої належать управління праці та соціального захисту населення, територіальний центр соціального обслуговування, служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Новодністровська міська філія обласного центру зайнятості, привітав з професійним святом заступник міського голови Олександр Гінгуляк. Він подякував усім соціальним працівникам за роботу та вручив відзнаки – Подяки Новодністровської міської ради:

Колективу працівників Новодністровської міської філії Чернівецького обласного центру зайнятості;

Колектив працівників Управління праці та соціального захисту населення Новодністровської міської ради;

Колективу Новодністровського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

Начальнику УПСЗН Геннадію Магденку;

Соціальному робітнику Територіального центру соціального обслуговування у м.Новодністровськ Людмилі Мартинюк;

Перукарю Територіального центру соціального обслуговування у м.Новодністровськ Інні Кадировій.