Підписано ще один меморандум про партнерство!

Новодністровською ОТГ зроблено ще один крок до реалізації проектів зі створення належних умов для розвитку спорту, туризму та проведення дозвілля на березі Дністра. Одразу 10 сторін, серед яких – громадські організації, органи місцевого самоврядування, малий та середній бізнес підписали меморандум про партнерство.

Громадська організація «Агенція сталого розвитку» АСТАР», Агенція сталого розвитку Хмельницької області, Хотинська міська ОТГ, Новодністровська міська ОТГ, Староушицька селищна ОТГ (Хмельницької обл.), Заліщицька міська рада (Тернопільської обл.), Комунальне підприємство «Заліщики туритстичні», Золопотіцька ОТГ (Тернопільської обл.), Хрещатицька сільська рада (Заставнівського р-ну. Чернівецької обл.) та Парк-готель Теремки (Хмельницької обл.) висловили намір «співпрацювати з метою запуску кластерної ініціативи «Дністер 1362» для сталого розвитку туризму Дністра» ‑ так зафіксовано в документі.

Підписані наразі наміри найближчим часом мають бути узаконені відповідним рішенням міської ради. Далі необхідно буде підписати спільний з усіма зацікавленими сторонами договір та зареєструвати його в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Якщо ці заходи будуть успішно реалізовані, то для новодністровської та інших громад, що проживають на берегах Дністра, відкриється ще одна можливість залучення інвестицій.