Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Ви виконуєте надзвичайно важливу і почесну місію ‑ формування духовності та почуття національної гідності, адже саме культура є одним із найвизначніших факторів об’єднання суспільства навколо спільних цінностей та ідеалів. Українська культура вистояла під могутнім тривалим натиском чужих агресивних впливів, зберігши самобутність народу аж до формування Української державності. Збереження культурного спадку і вшановування наших видатних земляків є не лише приводом для гордості, а й запорукою подальшого культурного підйому та творчого зростання.

Новодністровська громада щиро дякує працівникам сфери «культура», талановитим аматорам, які присвячують розвитку мистецтва свій особистий час та натхнення, майстрам слова, адже працівники культури та майстри народного мистецтва відзначають своє професійне свято разом із Днем української писемності та мови.

Нехай здійснюються всі ваші життєві плани, надії та мрії, щоб кожен день був світлим і сонячним та дарував радість творчого натхнення і життєвих перемог. Творчих здобутків, миру, любові і злагоди!

З повагою, міський голова

Анатолій Болдашев