Відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради

6 листопада на черговому засіданні виконкому було розглянуто в загальній кількості 11 питань та прийнято 9 рішень.

Рішенням виконавчого комітету встановлено тарифи на комунальні послуги, які надаються дільницею з обслуговування багатоквартирного житлового будинку філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» (м-р «Сонячний», буд.13):

‑ виробництво та постачання  теплової енергії ‑ 1542,96 грн. за 1Гкал;

‑ постачання гарячої води ‑ 151,00грн. за 1 куб. м.

Рішенням виконавчого комітету надано дозвіл на продовження дії договорів оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новодністровськ.

‑ частини приміщення БНТД «Молодіжний» ‑ релігійній громаді «Любов і зцілення»;

‑ нежитлового приміщення в буд. №20А м-ну «Діброва» ‑ ТОВ «ТРК «Реал-ТБ».

Рішення стосовно другого пункту було ухвалено після дебатів. В проекті пропонувалось припинити договір з ТОВ «ТРК «Реал-ТБ» і передати приміщення для відкриття місцевої прокуратури. На захист телерадіокомпанії прийшли й окремі депутати.

Рішенням виконавчого комітету затверджено вартість харчування в дошкільних навчальних закладах та школах Новодністровської ОТГ на 2020 рік.

Вартість харчування кожного вихованця дитсадків м.Новодністровськ та с.Ломачинці становитиме до 39 гривень в день. В Новодністровську батьківська плата складатиме 70% цієї суми (до 27,3грн.), в с.Ломачинці – 50% (до 19,5грн). Решта – з міського бюджету. Для вихованців ДНЗ з сімей, в яких є троє і більше дітей віком до 16років (до 18років, якщо дитина навчається), розмір батьківської плати зменшено на 50%.

Вартість харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів становитиме не більше 19 гривень в день. Для учнів 1 – 4 класів розмір батьківської плати складатиме 70% (до 13,3грн), 30% (до 5,7грн.) – кошти міського бюджету. Для вихованців групи продовженого дня (учні 1 ‑ 4кл.) вартість харчування становитиме до 16 грн. в день (батьківська плата)

Безкоштовне гаряче харчування (за рахунок місцевого бюджету) передбачається для вихованців дошкільних навчальних закладів та учнів 1 – 4 класів загальноосвітніх шкіл Новодністровська та Ломачинців, які мають пільги: діти-інваліди, сироти, діти з малозабезпечених сімей, позбавлені батьківського піклування, діти переселенців зі східних регіонів України, діти батьків, які мають посвідчення учасника бойових дій, батьків, які брали участь в Антитерористичній операції на сході України та мобілізованих у східні регіони України батьків).

Проект рішення щодо виділення матеріальної допомоги, запропонований до розгляду Управлінням праці та соціального захисту населення викликав дискусію.

Також виконавчим комітетом затверджено фінансові плани КП «Центр ПМСД в м.Новодністровськ» та ДКП «Управління «Тепловодоканал» на 2020 рік.

Звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2019 року не затверджено через брак голосів. Участь у засіданні взяли 19 членів виконкому з 32-ох, «за» проголосували 16, а для прийняття рішення потрібно було не менше 17-ти голосів.

З трьох питань, запропонованих до розгляду відділом архітектури та містобудування, прийнято два рішення. Громадській Спілці «Дністер» ВГО «Союз Чорнобиль України» надано дозвіл на встановлення пам’ятного знаку «Ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС. Мешканцям м.Новодністровськ» на головній алеї міста (т.зв. «Бродвей»), біля буд.№4 мікрорайону «Діброва» та погоджено схему зелених насаджень вздовж вулиці Куреньова м.Новодністровськ. Її планується засадити подарованими благодійницею саджанцями катальпи. Це рід квітучих декоративних дерев.

Проект рішення про встановлення лавочки біля тимчасової споруди навпроти міського ринку члени виконкому не підтримали.

Також в.о.начальника відділу архітектури та містобудування Артем Ковальський надав пояснення щодо невиконання ним рішення міської ради про припинення видачі паспортів прив’язки тимчасових споруд.