Осіння призовна кампанія триває

Управління з питань НС,ЦЗ,БЖ та МР Новодністровської міської ради інформує про те, що в місті, як і в державі в цілому, продовжується осіння призовна кампанія на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.    Станом на 19 листопада 2019 року відповідно до доведеного державного завдання з призову мешканців міста Новодністровськ в кількості 8 чоловік, призначено в команди 5 новодністровців.

Шановні новодністровці!

З метою безумовного виконання державного завдання з призову громадян України на строкову службу в жовтні-грудні 2019 року міська призовна комісія звертається до вас з нагадуванням про необхідність та почесність виконання конституційного обов’язку щодо захисту територіальної цілісності і недоторканості України.

Марія Рошка, начальник управління з питань НС, ЦЗ, БЖ та МР