Віталій Чорноусенко: «Жодної з умов договору щодо індустріального парку не порушено»

На черговій сесії Новодністровської міської ради директор ПрАТ «Гравітон», керуючої компанії Індустріального парку «Новодністровськ» Віталій Чорноусенко відповідав на запитання депутатів та присутніх на сесії громадян. Зокрема, він запевнив, що керуюча компанія дотримується всіх умов договору, укладеного з міською радою. Можуть спостерігатися хіба що розбіжності у термінах виконання бізнес-плану. Також зауважив, що кожного кварталу керуюча компанія звітує перед Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, аналогічні звіти направляються і до Новодністровської міської ради. Тако Віталій Анатолійович запевнив, що підприємство налаштоване на конструктив, готове до співпраці з органами місцевого самоврядування та до спілкування у відкритому діалозі.

ІНФОРМАТИВНО:

Індустріальний парк «Новодністровськ» зареєстрований в Реєстрі індустріальних (промислових) парків Міністерства економічного розвитку і торгівлі України 13.01.2017 року (Витяг з реєстру №16).

Строк на який створено індустріальний парк – 30 років.

Договір про створення та функціонування індустріального парку укладено 24.07.2017 року.

Ініціатор – Новодністровська міська рада.

Керуюча компанія – ПрАТ «Гравітон».

Учасник ІП «Новодністровськ» – ТОВ «Вест Буковина» (06.06.2018р. набув статусу).

Індустріальний парк «Новодністровськ» створено на базі незавершеного ще з радянських часів комплексу, де мала розташовуватись панчішно-шкарпеткова фабрика. Завдяки рішенню Новодністровської міської ради про створення індустріального парку до міського бюджету вже надійшло:

від продажу земель 3 964 873,99 гривень
земельний податок 223 939,06 гривень
від продажу майна 2 130 564,00 гривень
ПДФО 26 025,11 гривень
  разом 6 345 402,16 гривень

Будівництво мереж водопостачання, водовідведення та зливних стоків передбачено Генеральним планом м.Новодністровськ (затверджено у 2012 році).

Участь Новодністровської міської ради у програмі ДФРР забезпечує будівництво мереж на умовах співфінансування 50х50:

3 125тис.грн – кошти ДФРР,

3 125тис.грн. – кошти міського бюджету

Даний проект передбачає підведення до території індустріального парку інженерних мереж (водопостачання 2 600 метрів, водовідведення 1 800 метрів), які залишатимуться в комунальній власності громади міста.

*Використано коштів:

2018 рік – 590тис.грн.

2019 рік – 1 081тис.грн.

* Кошти виділяються згідно Переліку об’єктів, фінансування яких здійснюється по Титулу будови Дністровської ГАЕС