Новодністровська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту управління з питань надзвичайних ситуацій, безпеки життєдіяльності, цивільного захисту та мобілізаційної роботи.

1.1. Вимоги до претендентів:

повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та/або державній службі на керівних посадах не менше 3 років або за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років; володіння комп’ютерною технікою, програмним забезпеченням; знання державної мови.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, протягом 30 календарних днів із часу його оголошення подають:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування;
  • заповнену особову картку (форма П2-ДС);
  • дві фотокартки розміром 4 х 6;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • декларацію осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (офіційний сайт НАЗК, кандидат на вакантну посаду);
  • копію паспорта;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Для осіб, які допущені до конкурсу, з метою об’єктивної оцінки їхніх знань проводиться іспит на знання ними законів України та інших актів відповідно до Порядку проведення конкурсу та Загального порядку проведення іспиту.