Приступили до реконструкції басейну ДЮСШ


Цього тижня Новодністровська міська рада вже приступила до реалізації проекту з реконструкції басейну в спортивному комплексі. Загалом на будівництво чи ремонт басейнів по всій Україні, відповідно до державної програми Міністерства молоді та спорту у 2019 році, виділено 200 мільйонів гривень.

Навесні цього року Новодністровська ОТГ разом з іншими 28-ма громадами взяла участь у конкурсі, який, крім іншого, передбачав співфінансування з місцевого бюджету, наявність проектно-кошторисної документації та гарантійного листа щодо своєчасного використання державної субвенції. Після розгляду усіх заявок проект реконструкції 25-метрового басейну Новодністровської ДЮСШ був включений до переліку об’єктів, що реалізовуватимуться за державною програмою на умовах співфінансування.

Нещодавно завершився аукціон з визначення виконавця робіт з реконструкції басейну, в результаті якого запроектована вартість (майже 20 млн.грн.) зменшилась до 15млн. 125тис.грн. Цю суму запропонувало ПП «Універсальна проектно-будівельна група «Сіті-Строй» з м.Чернівці.

Цього тижня представники підрядної організації побували в Новодністровську для узгодження деталей проекту.