Подарували дітям святковий настрій


Щороку 3 грудня Україна разом із усією світовою спільнотою відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Цей день встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН, яка таким чином закликає світ проявляти до найбільш незахищеної частини суспільства турботу і милосердя та акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі інвалідів у політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

Адже, щодня долаючи нелегкі випробування, ці особливі люди проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя, що служить для багатьох людей прикладом. 

Чернівецький обласний Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до цього дня уже традиційно приурочує святковий розважальний захід під назвою «Зоряні надії». До участі у ньому щороку запрошує дітей з інвалідністю всієї області. У рамках цієї події 2 грудня коли, шість юних новодністровців отримали часточку своєї зоряної надії, відвідавши свято. Діти побували в Чернівецькій обласній філармонії імені Дмитра Гнатюка, де зі святковим гарним концертом їх зустрів зірковий дует «Писанка». Після цього їх чекало частування в ресторані «Брізоль». Із захватом малеча спостерігала феєричний показовий виступ фокусника, тішилась від отриманих подарунків. Додому діти повернулись сповнені приємних емоцій та незабутніх вражень.

Поїздку організував та профінансував Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новодністровської міської ради.

 

Даріна ЛЕВИЦЬКА , НМЦСССДМ