Подякували військовослужбовцям

6 грудня у залі засідань міської ради відбулося урочисте зібрання приурочене до Дня Збройних сил України. До участі в ньому були запрошені військовослужбовці, ветерани військової служби, учасники бойових дій на сході України. Їхній увазі було представлено тематичну літературно-мистецьку композицію, підготовлену відділом культури за участю аматорів сцени.

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій, безпеки життєдіяльності, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Марія Рошка в своєму зверненні до присутніх зазначила, що в даний час на обліку перебуває близько двох тисяч військовозобов’язаних (в тому числі 28 жінок), з них ‑ 110 носять офіцерські звання.

За військову професійну майстерність, активну громадянську позицію, патріотизм, відвагу, стійкість, відданість українському народу офіційними подяками Новодністровької міської ради відзначено капітана Віталія Загороднюка та старшого сержанта Віталія Харабару. За активну участь у навчальних зборах, патріотизм, відданість українському народові, за клопотанням Сокирянського районного військового комісаріату подяками Новодністровької міської ради відзначено офіцерів запасу: Богдана Томашевського, Віталія Мосьонса, Віталія Вахнована, Юрія Шкуту, Володимира Димитрюка. Відзнаки військовослужбовцям передали секретар Новодністровської міської ради Наталія Цимбалюк та заступник військового комісара Сокирянського РВК Віталій Грама.