Терцентр отримав гуманітарну допомогу

Цими днями Територіальний центр соціального обслуговування в м.Новодністровськ отримав черговий транш гуманітарної допомоги від Громадської організації «Гільфе» та БФ «Хесед-Шушана».

«Співпраця Терцентру з цими благодійними організаціями налагоджена ще з 2017 року. Востаннє ми приймали допомогу ще на початку цього року. Зараз надійшло 720 кілограмів, це, в основному, одяг. Багато дитячого. Напередодні свят це виявилось актуальним для людей, які користуються нашими послугами. Особливо багатодітним, малозабезпеченим громадянам»,‑ розповідає директор Територіального центру Юрій Ротар. Соціальний працівник відділення адресної допомоги Галина Беркутова запевняє, що люди дуже чекають нових надходжень: «На сьогоднішній день у нас зареєстровано 243 особи. Люди часто приходять, щоб підібрати собі щось необхідне. Впродовж року новодністровці та мешканці навколишніх сіл приносили до нас свої речі. Але вони користуються меншим попитом, як ті, що з гуманітарних вантажів. Ось і зараз, фактично за три дні люди майже все розібрали. Телефонували всім. Тим, хто не зміг прийти сам, вибирали соціальні працівники».