ДОВІДКА про результати проведення громадського обговорення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту детального плану території частини території с.Ломачинці по вул.Хотинського повстання


 

Відповідно до ст. 21Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про основи містобудування», ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України N 555 від 25 травня 2011 р. в газетах «НАША ГАЗЕТА. НОВОДНІСТРОВСЬК ІНФО» від 22.11.2019 № 23(110)  та «Сокиряни – сім днів» від 22.11.2019р. №27 було опубліковано оголошення про оприлюднення на офіційному сайті Новодністровської міської ради проекту детального плану території частини території с.Ломачинці по вул.Хотинського повстання.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» 18 грудня 2019 року у приміщенні зали засідань Новодністровської міської ради проведено відкрите громадське обговорення проекту містобудівної документації – детального плану території частини території с.Ломачинці по вул.Хотинського повстання та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Учасників громадського обговорення ознайомили із основним кресленням містобудівної документації та основними задачами планувальної організації території села, з основними принципами перспективного розвитку населеного пункту та обговорили питання, які виникли у ході розгляду. Ознайомили з техніко-економічними показниками, з прогнозованими правовими, економічними та екологічними наслідками.

В ході громадського обговорення було доведено до громадськості вимоги Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», яким визначено, що в ході розроблення містобудівної документації необхідно враховувати зауваження та пропозиції громадян до визначених обсягів стратегічної та екологічної оцінки до даного детального плану території частини території с.Ломачинці по вул.Хотинського повстання.

Всіх присутніх ознайомили зі звітом стратегічної економічної оцінки в розробленому проекті містобудівної документації та запропонували внести за необхідності доповнення та зауваження.

За період з 18.11.2019 по 18.12.2019 не надійшло жодного звернення від громадськості до проекту детального плану території частини території с.Ломачинці по вул.Хотинського повстання, а також не надходили зауваження та пропозиції громадян до визначених обсягів стратегічної та екологічної оцінки до даного проекту детального плану.

За результатами обговорень, рекомендовано:

  1. Схвалити детальний план території частини території с.Ломачинці по вул.Хотинського повстання без зауважень.
  2. Схвалити Звіт про стратегічну екологічну оцінку детального плану території частини території с.Ломачинці по вул.Хотинського повстання без зауважень.