На позачерговій сесії 18 депутатів проголосували за припинення повноважень міського голови


18 грудня відбулася позачергова сесія Новодністровської міської ради. Основним на порядку денному цієї сесії мало бути питання про прийняття міського бюджету на 2020 рік. Також заплановано було затвердити Програму будівництва, реконструкції та ремонту доріг Новодністровської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки (у новій редакції), Програму інформатизації діяльності Новодністровської міської ради та її виконавчих органів на 2020-2022рр. та внести зміни до бюджету 2019 року і до міської програми «Благоустрій Новодністровської ОТГ на 2019 рік».

Фактично, ключовим стало питання про висловлення недовіри міському голові Анатолію Болдашеву та припинення повноважень – за депутатським запитом Василя Кордонськаго. За останні півроку це питання голосувалося вже втретє. Два попередні рази сесія не могла прийняти відповідне рішення через брак голосів. 18 грудня необхідна кількість знайшлася – за припинення повноважень проголосували 18 депутатів із 21 присутнього на сесії.

Обов’язки міського голови покладено на секретаря міської ради Наталію Цимбалюк. Наразі готується звернення до ВРУ про призначення виборів.