Звіт про проведення громадського обговорення детального плану території частини території с.Ломачинці по вул.Хотинського повстання

Звіт про проведення громадського обговорення

З метою забезпечення вивчення та врахування думки громадськості, а також на виконання вимог п. 12 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996, 15.11.2019 р. на офіційному веб-сайті Новодністровської міської ради для публічного обговорення було розміщено проект детального плану території частини території с.Ломачинці по вул.Хотинського повстання.

Починаючи з 18 листопада 2019 року по 18 грудня 2019 року всі бажаючі (як прості мешканці так і юридичні особи, організації, установи, громадські організації тощо) могли надавати свої письмові пропозиції чи зауваження наступними способами:

• в Центрі надання адміністративних послуг Новодністровської міської ради: 60236, Чернівецька область, м.Новодністровськ, мікрорайон «Діброва», буд. 1-В, каб.№6;
  • в приміщенні Новодністровської міської ради (для юридичних осіб): 60236, Чернівецька область, м.Новодністровськ, мікрорайон «Діброва», міська рад, каб.№16;
  • електронною адресою radadncv@ukr.net

Анонімні пропозиції не розглядались і не реєструвались. На період проведення обговорення не надійшло жодних пропозицій та зауважень.

18.12.2019 об 11.00 в залі засідань Новодністровської міської ради відбулася презентація детального плану території частини території с.Ломачинці по вул.Хотинського повстання. На презентації були присутні 27 чоловік. В процесі проведення присутні отримали розгорнуту інформацію стосовно проекту містобудівної документації, а також відповіді на свої запитання. Зауважень та пропозицій не було.