Благодійність – поклик душі.

Період перед Різдвяними та Новорічними святами набуває особливої   чарівності. Найперше до наших осель приходить чудодійник Святий Миколай. З цієї нагоди Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новодністровської міської ради була організована та проведена щорічна акція «Серце до серця», в якій взяли участь учнівський та педагогічний колективи Новодністровської гімназії. Цього року кошти збиралися для маленького новодністровця Соловйова Іллі Олександровича, який потребує хірургічного втручання для безперебійної роботи серця.  Вихованці Будинку дитячої творчості люб’язно надали свої роботи для продажу. Зібрані кошти також надійшли до адресата. Загальна зібрана сума становить 2089 (дві тисячі вісімдесят дев’ять) гривень.

Ми щиро вдячні усім, хто долучився до акції, а також Артемовій Кароліні Миколаївні, психологу гімназії, яка вже вкотре допомагає у організації цього благодійного заходу.

Також не залишились поза увагою діти, що знаходяться в складних життєвих обставинах, яких солодкими подарунками привітав НМЦСССДМ та ОЦСССДМ.

Якщо Ви бажаєте допомогти тій чи іншій родині, що потребує підтримки, просимо звертатися до Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новодністровської міської ради, І поверх. Давайте робити добро разом!

Даріна ЛЕВИЦЬКА ,НМЦСССДМ