До уваги громадян та юридичних осіб, власників та користувачів земельних ділянок на території Новодністровської ОТГ.

Новодністровська міська рада виготовила та затвердила технічні документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів м. Новодністровськ та с. Ломачинці.

З  01.01.2020 року  базова вартість 1 кв.м. земель становить

• м.Новодністровськ  240,84 грн,
  • с.Ломачинці   100,74 грн.

При визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва необхідно керуватися  витягом із технічної документації про нормативно грошову оцінку земельних ділянок сформованих у 2020 році

Відповідно до вимог Закону України «Про адміністративні послуги» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» надання витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки здійснюється виключно через центри надання адміністративних послуг (ЦНАПи). Також передбачена можливість online замовлення такого витягу за допомогою публічної кадастрової карти через офіційний вебсайт Держгеокадастру (www.land.gov.ua).

Відділ земельних ресурсів та екології  Новодністровської міської ради.