Шановні земляки, дорогі мешканці Новодністровської ОТГ!

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.
Ті вікопомні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї.
Сьогодні наша мета і, водночас, політична й суспільна реальність — мир і свобода, яка об’єднує громадян України незалежно від поглядів і переконань. Найважливіше, що суспільство здобуло право на зміни, яке маємо сприймати не як дарунок, а як обов’язок діяти, змагатись і працювати для гідного життя.
Для кожного громадянина України — час усвідомити себе повноцінним господарем держави — вимогливим до влади, втім непасивним у своїх очікуваннях, а діяльним для власного добробуту.
Дорогі земляки! Вітаючи вас з Днем Соборності України, бажаємо міцного здоров’я, миру, щастя, нових досягнень на благо рідної громади та України!
З повагою — секретар міської ради Наталія Цимбалюк та депутатський корпус