У Мінрегіоні обговорено проєкт перспективного плану формування територій громад Чернівецької області

52 ОТГ, із яких 39 вже утворено та 13 – на різних етапах створення. Такий результат консультативної наради у Мінрегіоні щодо обговорення проєкту перспективного плану формування територій громад Чернівецької області.

Після проведених консультацій розроблено проєкт перспективного плану, яким охоплено 100% території Чернівецької області.
Із запропонованих громад 7 із високою та 45 – із середньою спроможністю, тобто всі запроєктовані ОТГ є фінансово самодостатні та готові забезпечити розвиток своїх територій.

У нараді взяли участь заступник голови Чернівецької ОДА Богдан Ковалюк та директор Департаменту регіонального розвитку ОДА Віктор Подорожний.

Файл – Проєкт перспективного плану формування територій громад Чернівецької області

За метеріалами: bukoda.gov.ua