Автомобілі, які перебувають у власності територіальної громади на балансі Новодністровської міської ради облаштовано системою GPS-моніторингу «Контроль Плюс»

Задля посилення відповідальності влади перед громадянами та забезпечення прозорості її діяльності автомобілі, які перебувають у власності територіальної громади на балансі Новодністровської міської ради (легковий автомобіль Skoda Kodiaq Style2.0 та мікроавтобус пасажирський Ford Transit V363) облаштовано системою GPS-моніторингу «Контроль Плюс». З її допомогою можна відстежувати маршрут кожного із вказаних транспортних засобів в режимі реального часу.

Наступного тижня така можливість надаватиметься кожній зацікавленій особі, яка зайшовши на сайт міської ради, знайде відповідну опцію. Наразі, щоб ознайомитися з маршрутами, які пройшли автомобілі, треба особисто прийти до міської ради, де адміністратор сайту чи керуючий справами нададуть запитувану інформацію.