НМЦСССДМ інформує:


Здоров’я – це єдине, що не можна купити за гроші та обміняти на золото. Ваше здоров’я – це те, що визначає вашу тривалість життя. І чим більш недбало ви до нього ставитеся, тим менше відповідно будете жити. Зрештою, бути здоровим – це модно! Багато людей зараз живуть, так ніби у них ще 9 життів. Шкідливі звички, відсутність спорту та банальної гігієни, все це призводить до проблем, хвороб та інших недугів, які ускладнюють життя і не дають насолодитися ним сповна. Але навіть усвідомлення цього їх не зупиняє. Але в порівнянні з 20 століттям, 21 століття пропагує здоровий спосіб життя, нехай не всі його приймають. Якщо раніше було модно стояти з сигаретою в руці, то зараз модно ходити в тренажерний зал. Спорт – це здоров’я. А коли здорова людина займається спортом, це похвально подвійно.

З метою пропаганди здорового способу життя серед молодшого  покоління, Новодністровським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із Службою у справах дітей, для учнів початкових класів Новодністровської школи І ст. були проведені інформаційні заходи в ігровій формі на тему: «Подорож до країни здоров’я!». Діти активно розгадували загадки, обговорювали прислів’я та знайомилися з основними правилами здорового способу життя. Також порадувала малечу розминка, під час якої вони розминалися та гралися.

Також ми не оминули старшокласників. Для учнів 9-11 класів Новодністровського ЗНЗ ІІ-ІІІ ст., Новодністровської гімназії та Ломачинецького ЗНЗ І-ІІІ ст. були проведені профілактичні заходи під гаслом «Здоровим бути модно!». Обговорювалися наслідки впливу негативних звичок на здоров’я людини, малорухливий спосіб життя, важливість сну та правильного раціону харчування, що особливо важливо для підлітків. Представник місцевого Бюро з надання безоплатної правової допомоги Смольянінова Н.І., провела консультування стосовно відповідальності та покарання за вчинення шкоди здоров’ю та життю іншим особам. 

Будемо сподіватися, що такі заходи даватимуть свої результати і наше місто буде наповнене здоровим молодим поколінням.

 

Даріна ЛЕВИЦЬКА , НМЦСССДМ