Відбулася позачергова сесія Новодністровської міської ради


На позачерговій сесії, що відбулася 12 лютого депутати Новодністровської міської ради розглянули ряд невідкладних питань та прийняли відповідні рішення.

Першим на порядку денному стояло питання про створення освітнього округу з визначенням опорного закладу. З урахуванням рішення комісії з визначення опорного закладу Новодністровської ОТГ від 07.02.2020 року, Новодністровська міська рада вирішила створити освітній округ та визначити опорним навчальним закладом округу Новодністровську гімназію, яка в процесі реорганізації буде перейменована в «Опорний заклад загальної середньої освіти «Новодністровська гімназія». До складу освітнього округу, крім опорного закладу освіти (Новодністровська гімназія), включено його філії: ЗОШ І ступеня (молодша школа, перейменована в «Філію опорного закладу загальної середньої освіти Новодністровської гімназії «Новодністровський заклад загальної середньої освіти І ступеня») та ЗОШ ІІ ‑ ІІІ ступенів (перейменована в «Філію опорного закладу загальної середньої освіти Новодністровської гімназії «Новодністровський заклад загальної середньої освіти ІІ ступеня»), три дошкільні установа («Радість», «Ромашка», «Теремок»), заклад позашкільної освіти Новодністровський будинок дитячої творчості, чотири заклади культури (Новодністровський молодіжний будинок творчості та дозвілля, міський музей, дитяча музична школа, міська бібліотека та заклад спорту Новодністровська ДЮСШ. Сесією затверджені статут опорного закладу загальної середньої освіти «Новодністровська гімназія» та положення про його філії.

За рішенням сесії, в рамках виконання Програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» Новодністровської ОТГ на 2020 рік, одноразову матеріальну допомогу в розмірі 30 тисяч гривень виділено на лікування семирічної дівчинки, мешканки м.Новодністровськ, яка має важке захворювання. Також сесія погодила запропоновані фінансовим управлінням зміни до бюджету 2020 року в частині розподілу видатків місцевого бюджету та бюджету розвитку і ухвалила звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука і депутата 204-го виборчого округу Валерія Божика щодо скасування абонентської плати за транспортування природного газу для побутових споживачів. Ухвалення ще одного звернення до високих державних інстанцій, ініційованого депутатом Новодністровської міської ради Анатолієм Білоткачем щодо утворення Новодністровського району, було відкладено на наступну сесію для більш досконалого вивчення порушеного питання. Також сесія розглянула і взяла до відома лист Сокирянської районної державної адміністрації щодо відшкодування Сокирянському районному бюджету коштів за фінансування закладів бюджетної сфери села Ломачинці Новодністровської об’єднаної територіальної громади. В ході обговорення було наголошено, що бюджетні заклади с.Ломачинці комплексно мають бути передані до Новодністровської ОТГ. Отож, пропозицію щодо відшкодування коштів у сумі 5млн.692тис.грн. сесія не підтримала.