Дорога громадо!

20 лютого ми відзначаємо дату, яку справжні патріоти вибороли своєю жертовністю і прагненням до вільного та гідного життя. Жоден, із нас, тих, хто вважає себе українцем, не вправі забути події зими 2013 – 2014 років. Шоковані замахом на основоположні права і свободи людини та побиття мирних студентів, сотні тисяч українців вийшли на Майдан Незалежності в Києві та численні євромайдани по всій Україні, наголошуючи на права людини та принципи демократії, вимагаючи покарання винних у побитті студентів та відставки злочинної влади. В ім’я віри і правди один за одним падали від куль герої, що стали Небесною Сотнею, аби прорости в наших серцях червоними квітами пам’яті і щирої вдячності. Вони загинули за честь, за волю, за право і обов’язок бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей, вони показали, як треба любити свою Батьківщину і свій народ. У цьому надзвичайно важкому іспиті українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє ставлення до свободи.

Закликаємо вас згадати у ваших молитвах усіх героїв, які поклали свої голови за наше спільне майбутнє. Хай пам’ять про всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Бо пам’ять про Героїв повинна бути не лише в жалобах і монументах, вона викликати бажання творити і змінювати себе і країну. На майданах та у війні за суверенність України народилася нова незалежна нація. Щоб бути її часточкою, нізащо не можна зраджувати ідеали героїв Небесної Сотні та змінювати обрані ними пріоритети.

Секретар міської ради Наталя Цимбалюк та депутатський корпус міської ради