Формування списку присяжних Новодністровського міського суду Чернівецької області

До Новодністровської міської ради надійшло подання Територіального управління Державної судової адміністрації України в Чернівецькій області з приводу формування та затвердження Новодністровською міською радою списку присяжних Новодністровського міського суду Чернівецької області.

Відповідно до ст. 64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» Новодністровська міська рада проводить підбір кандидатур на посади присяжних для участі у судових засіданнях в Новодністровському міському суді Чернівецької області

Згідно вимог ст. 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» присяжним може бути особа, яка є громадянином України, досягла 30 річного віку, постійно проживає на територію, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду.

Не підлягають включенню до списків присяжних громадяни:

– визнані судом обмежено дієздатними або не дієздатними;

– які мають хронічні, психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;

– які мають не зняту чи не погашену судимість;

– народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя;

– особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

– громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;

– особи, які не володіють державною мовою.

Усіх бажаючих зайняти посаду присяжного Новодністровського міського суду просимо звертатися до 17 березня  2020 року до Новодністровської міської ради за адресою: 60236, м.Новодністровськ, мікрорайон «Діброва» тел. 3-15-45 та подати такі документи:

1. Власноручно написану заяву про включення до списку присяжних Новодністровського міського суду;
  2. Ксерокопію паспорта громадянина України (1 – 2 сторінки та сторінка з інформацією про останнє місце реєстрації /проживання кандидата).

1. Копія ідентифікаційного коду.
  2. Довідка з місця роботи або копія трудової книжки (перша сторінка та сторінка з останнім записом), у разі, якщо особа безробітна.
  3. Документ, що підтверджує відсутність судимостей.
  4. Документ, що підтверджує відсутність факту накладення на особу адміністративного стягнення за вчинення корупційного правопорушення протягом останнього року.
  5. Документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного.
  6. Згода на обробку персональних даних.

За додатковою інформацією звертатися до юридичного відділу Новодністровської міської ради.