На черговій апаратній нараді обговорили актуальні питання


Чергову апаратну нараду у понеділок 24 лютого секретар міської ради Наталія Цимбалюк розпочала із приємного повідомлення про досягнення учасників Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» від Новодністровської ОТГ. В суботу 22 лютого відбувся обласний етап фестивалю. За його результатами вихованці новодністровських закладів отримали два гран-прі в різних номінаціях, а юні театрали з с.Ломачинці вибороли друге місце. Всіх їх разом з керівниками планується запросити на чергову сесію Новодністровської міської ради (27 лютого) для офіційної подяки.

Найближчим часом керівництво Новодністровської ОТГ та закладів охорони здоров’я міста планує візит до області – на зустріч із заступницею голови Чернівецької ОДА Наталією Гусак для обговорення ходу реалізації медичної реформи. Нагадуємо, в 2020 році впроваджується другий її етап – реформування вторинної ланки медицини. Державна субвенція на фінансування Новодністровської міської лікарні в розмірі 2 470 тисяч гривень розрахована до квітня місяця, коли цей етап має бути завершений. Більш як третина вказаної суми – 900 тисяч гривень – впродовж першого кварталу буде перерахована Сокирянській ЦРЛ за лікування пацієнтів з Новодністровської ОТГ.

Про хід реалізації освітньої реформи доповіла начальник відділу гуманітарної політики Людмила Пастушок. Повідомила, що розпочинається конкурс на заміщення посад директора опорної школи та керівників її філій. Конкурс проводитиметься в декілька етапів. До процесу будуть залучені представники депутатського корпусу, виконавчого комітету, педагогічних колективів, батьківських організацій, фахівці відділу гуманітарної політики тощо. Комісія налічуватиме не більше 16 членів. Також найближчим часом будуть оприлюднені критерії відбору кандидатів на заміщення посад.

Про те, що КП «Новодністровський житловик» на міському кладовищі розпочало роботи з благоустрою, повідомив керівник підприємства Анатолій Білоткач. Він також поінформував про впорядкування документації кладовища – журналів поховань та резервування. Наголосив, що ці послуги надаються безкоштовно.

Начальник управління з питань НС, БЖН, ЦЗ та МР Марія Рошка поінформувала про проведені в суботу 22 лютого практичні навчання з протипожежної безпеки. В ході навчань було виявлено, що до багатьох під’їздів багатоповерхівок спеціалізований транспорт не має доступу через велику кількість автівок, припаркованих просто під будинками, а це становить потенційну небезпеку в екстрених ситуаціях. Присутні обговорили заходи з упорядкування паркування приватних транспортних засобів, серед яких: необхідність встановлення обмежуючих знаків, притягнення порушників до адміністративної відповідальності та нагадування всім про особисту відповідальність кожного в умовах проживання в багатоквартирних будинках.

Наталя Цимбалюк розповіла, що у п’ятницю 21 лютого побувала в профілактичному рейді «Нічне місто», метою якого є виявлення фактів продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів а також перебування неповнолітніх громадян без супроводу дорослих на вулицях міста після 22 години. До складу рейдової групи, крім секретаря міської ради, увійшли спеціалісти служби у справах дітей, відділу молоді та спорту та дільничний інспектор. Вказаних фактів в ході перевірки не виявлено.

Далі Наталія Олександрівна наголосила на необхідності ретельно підготуватися до чергової сесії Новодністровської міської ради (27 лютого) та засідання виконавчого комітету (4 березня), на яке запросити керівництво ТОВ «Аванті+». Також вона запропонувала начальникам компетентних відділів міської ради взяти участь у нараді з представниками ПрАТ «Укргідроенерго» щодо передачі на баланс громади будинку №18 м-ну «Лісовий». Це вже третя і остання недобудова в цьому мікрорайоні, яка перейде в комунальну власність. Процедура передачі розпочалася.