Зубопротезування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у 2020 році

Пільги з безплатного позачергового зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів та прирівняних по вартості до них, що визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я)

особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи,  віднесеним до категорії 1, 2 та 3 ( для 3 категорії – за умови, що середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу)

та які перебувають на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення Новодністровської міської ради

у 2020 році надаються Чернівецьким обласним стоматологічним центром за адресою: м.Чернівці, вул.Головна, буд. 135, тел. (0372) 53-89-77, 53-84-24.

Графік роботи:

у робочі дні

з понеділка по п’ятницю

з 8-00до 14-00 та з 14-30 до 20-00.