До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!


В Україні стартувала Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%», передбачена для створення і розширення мікро- та малого бізнесу на суму до 1,5млн.грн строком до 5 років під рекордно малі відсотки. Фактичне кредитування здійснюватиметься банками-партнерами Програми. Програму впроваджує Фонд розвитку підприємництва при Міністерстві фінансів України.

У вівторок 3 березня на 10.30год. призначено зустріч представників Офісу розвитку МСП, банків-учасників програми та Фонду розвитку підприємництва з представниками бізнес-спільноти Чернівецької області. Зустріч проходитиме в приміщенні Чернівецького національного університету ім.Юрія Федьковича (м.Чернівці, вул.Коцюбинського, 2). В ході зустрічі відбудеться презентація Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%».

До участі в заході запрошуються представники малого та середнього підприємництва, яких зацікавила інформація. Для участі в заході до 12год. 2 березня необхідно зареєструватися у відділі економіки та управління комунальним майном Новодністровської міської ради (тел.:3-37-31).