Оголошуєтсья відбір виконавців робіт на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності загального користування

До уваги: фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, а також юридичні особи незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які здійснюють господарську діяльність і  мають ліцензію на проведення робіт із землеустрою відповідно до закону (далі – виконавець) мають у своєму складі сертифікованого  інженера – землевпорядника та інженера – геодезиста зареєстрованого, у свою чергу, в Державному реєстрі сертифікованих інженерів – землевпорядників та інженерів – геодезистів.

Новодністровська міська рада має намір виготовити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель на території Новодністровської об’єднаної територіальної громади:

– мікрорайону «Індустріальний», м. Новодністровськ орієнтовною площею 40,30 га;

– мікрорайону «Промисловий», м. Новодністровськ орієнтовною площею 39,00 га;

Термін виконання умов договору не більше 6 місяців.

У конверті мають міститися підтверджуючі документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з пропозицією.

Пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити: вартість виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, термін виконання робіт з моменту підписання договору.

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

Перелік підтвердних документів, які подаються з метою відбору та визначення виконавця робіт:

–       заяву на участь у відборі;

–       копії установчого документа претендента (для претендента – юридичної особи);

–       копії сертифікатів інженера – землевпорядника та інженера – геодезиста зареєстрованого, у свою чергу, в Державному реєстрі сертифікованих інженерів – землевпорядників та інженерів – геодезистів.

–       копія ліцензії на проведення робіт із землеустрою, виконання топографічно-геодезичних, картографічних робіт.

–       довідку, яка має містити інформацію про досвід роботи, про кваліфікацію виконавців робіт які будуть залучені суб’єктом для проведення робіт, кількість розроблених технічних документацій, які на час проведення конкурсу підготовлені претендентом та інші матеріали.

Документи приймаються в приміщені міської ради каб.16.

Відбір відбудеться «17» березня 2020 року за адресою: м.Новодністровськ, мікрорайон „Діброва”, буд.25.

Заяви приймаються з «3» березня 2020р.  по «14» березня 2020р.  до 16 год. 15 хв.

За довідками звертатись у відділ земельних ресурсів та екології та за телефоном (03741)-3-11-54.