На території Сокирянського району призупинено роботу закладів

Відповідно до протоколу №10 від 13.03.2020 засідання обласної комісії з питань технологічно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для запобігання поширення коронавірусу, на території Чернівецької області до 3-го квітня призупинено роботу розважальних, торговельних, спортивних закладів, а також ринків, за виключенням продуктових секторів.

Для контролю за дотриманням карантинних заходів в Сокирянському районі було створено спеціальні оперативно-мобільні групи, до складу яких увійшли рятувальники,поліцейські, представники держпродспоживслужби та представники місцевої влади.

Так 16 березня на території Сокирянського району перевірялася діяльністьзакладів торгівлі, міні-, супермаркети, магазини побутової техніки, шиномонтажі, точки продажу будматеріалів, кафе, ресторани, перукарні, лазні та ринки. До відома адміністрацій закладів торгівлі доводилось рішення обласної комісії з ТЕБ та НС та надавались рекомендації припинити роботу даних закладів на час дії карантину, до 3 квітня.

Для ефективної протидії поширенню вірусних інфекцій та покращення епідемічної ситуації рятувальники закликають громадян дотримуватися обмежувальних заходів, не наражати на небезпеку себе та оточуючих.

Начальник Сокирянського РС УДСНС

України у Чернівецькій області