В місті висаджено молоду алею

Життя триває і в умовах карантину. Минулої п’ятниці в Новодністровську висаджено нову алею. Більше 80-ти дерев з родини бігнонієвих обрамлятиме з боку проїжджої дороги мікрорайон «Лісовий». Ще восени минулого року мешканка Новодністровська, яка побажала залишитися інкогніто, запропонувала міській раді безоплатно передати як презент усій громаді саджанці катальп. Висадити їх восени завадив ранній мороз, тому було проведено лише розмітку алеї. Вже нинішнього року акція проведена в рамках всеукраїнського проекту «Озеленення України».

Спеціаліст відділу інвестицій та євроінтеграції міської ради Юля Підлісна розповідає, що участь у акції брали різні люди ‑ виконавці громадських робіт (за направленням служби зайнятості); працівники ПП «Сіті-строй», що очистили територію від сміття та торішнього сухостою; ТОВ «Авангард» і ТОВ «Аванті+», які допомогли здійснити розмітку та підготувати до, власне, висадки; ДКП «УТВК», що підвозили воду, тощо. Єдине, чого дуже хочуть усі ці люди (а разом з ними і більшість новодністровців), щоб деревця прийнялися і виросли, щоб ніхто не посягнув на красу, створену для громади, а не для чийогось приватного обійстя.